Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Recalculare
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Recalculare

este vre-o formula care o folosesc cei de la IML pentru efectuarea recalcularilor?
care este aceea, sau unde o pot gasiii?

va multumesc
[ link extern ]

[ link extern ] ---/

Orice formula ar exista aceasta formula presupune si interpretarea curbei alcoolemiei de catre expertii medico-legali , interpretare care este SUBIECTIVA, nefiind facuta pe probe materiale ci pe baza unor declaratii ale faptuitorului~!
B-)