Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Informare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Informare

Bună ziua. Doresc sa îmi deschid un Bîstro mai micuț doar sa servesc Meniu zilei plus băuturii . Ce trebuie sa am în vedere în legătură cu spațiu.. Am găsit un spațiu de închiriat dar nu știu dacă este ok pt ce vreau eu sa fac. Îmi puteți spune și mie ce ar trb sa am în vedere la acel spațiu?
Trebuie sa detineti un proiect intocmit de o firma autorizata. In baza proiectului solicitati autorizatie de ctie. de la primarie. Aveti nevoie de acceptul vecinilor.
Spatiul amenajat trebuie sa indeplineasca conditiile legale sanitare, sanitar-veterinare, de mediu si in functie de locatie si pe cele ISU-psi.