avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 831 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Calificare pentru II
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Calificare pentru II

Buna,
Daca din cartea de munca reiese ca am lucrat ca vanzator (in rubrica meseria sau functia si locul de munca cu conditii deosebite) ma calific pentru a infiinta II comert cu amanuntul/ridicata?

Alte discuții în legătură

Spor mai deosebit gica70 gica70 Am acivat ca electrician exploatare statii la IRE Timisoara 3 ani si o luna. Am aflat ca nu primesc nici-un fel de grupa dar cei care au actionat in justitie ... (vezi toată discuția)
Probleme infiintare intreprindere individuala constantin.sorin constantin.sorin Salutare tuturor, cu respect Deoare sunt presat de timp, am sa trec direct la subiect: Doresc sa infiintez o Intreprindere individuala care sa aiba obiect ... (vezi toată discuția)
Se poate face modificare in carte de munca de către lichidator juridiciar ? Zosin Zosin In cartea de munca inspectorul de la resurse umane a scris la rubrica \"Meseria sau funcția si locul de munca cu condiții deosebite\" :lăcătuș CTC,lacatus ... (vezi toată discuția)