Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reintoarcere dupa concediu fara salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reintoarcere dupa concediu fara salariu

Am avut concediu fara salariu 2 ani si ma reintorc la muncă.Pot lua 3 zile de concediu de odihna,avand niște probleme esențiale de rezolvat?
Cand ati revenit din CFP si cate zile de CO aveti mentionate in c.i.m. ?