avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 926 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reintoarcere dupa concediu fara salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reintoarcere dupa concediu fara salariu

Am avut concediu fara salariu 2 ani si ma reintorc la muncă.Pot lua 3 zile de concediu de odihna,avand niște probleme esențiale de rezolvat?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:35, 21 August 2018
Cand ati revenit din CFP si cate zile de CO aveti mentionate in c.i.m. ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu odihna maya28 maya28 buna ziua. in iunie 2013 ma reintorc la servici, dupa 2 ani in concediu de maternitate. as vrea sa stiu la cate zile de concediu de odihna am dreptul dupa ... (vezi toată discuția)
Preaviz dat de companie in cazul unui preaviz dat de companie: ... SANTIER SANTIER Preaviz dat de companie In cazul unui preaviz dat de companie: 1. daca solicit CO si acestia nu il accepta (din x motive reale sau nu) pot fi obligati in ... (vezi toată discuția)
Dreptul la concediu neefectuat EvaG EvaG Buna ziua. Am o nelamurire in privinta concediului neefectuat. In anul 2013 am avut 10 zile de concediu din cele 21. Pe 1Mai 2013 am plecat in prenatal ... (vezi toată discuția)