avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 740 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revenirea din concediu fara salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revenirea din concediu fara salariu

Pot după revenirea din concediu fara salariu(2ani)sa beneficiez de 3 zile de concediu de odihna sau de 3 zile de concediu fara salariu? Multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:36, 21 August 2018
Continuati discutia in acest topic
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Nu mai deschideti mai multe topicuri legate de aceeasi problema.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta zile cm CROSETEL CROSETEL Am o nelamurire cu privire la elibearea adeverintei cu zile de concediu medical: -cum se calculeaza zilele de concediu medical, pe an calendaristic ( adica de ... (vezi toată discuția)
Sunt datasata sa luctrez undeva sambata si duminica eu in contract ... Alexandrugh Alexandrugh sunt datasata sa luctrez undeva sambata si duminica eu in contract nu muncesc in weekend ce pot face (vezi toată discuția)
Drepturi bănești reprezentând plata concediului de odihnă 80raducu 80raducu Am fost salariat în cadrul M.A.I., respectiv polițist, timp de 25 ani. Datorită unor afecțiuni medicale (neoplasm căi biliare) în perioada 01.01.2017-mai ... (vezi toată discuția)