Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revenirea din concediu fara salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revenirea din concediu fara salariu

Pot după revenirea din concediu fara salariu(2ani)sa beneficiez de 3 zile de concediu de odihna sau de 3 zile de concediu fara salariu? Multumesc frumos!
Continuati discutia in acest topic
www.avocatnet.ro/forum/discu...

Nu mai deschideti mai multe topicuri legate de aceeasi problema.