Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ce avize trebuie sa detina un restaurant cu terasa pt ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ce avize trebuie sa detina un restaurant cu terasa pt a functiona legal ?

Intrucat am o problema in ceea ce priveste poluarea fonica (muzica la maxim noaptea) provenita de la terasa unui restaurant (va rog sa-mi spuneti:
De ce avize are nevoie un restaurant cu terasa in aer liber pentru a functiona legal in privinta poluarii fonice si ce institutii emit aceste avize?
Va intreb, pentru ca doresc sa stiu daca acest restaurant detine aceste avize sau autorizatii.
Intentionez sa solicit raspuns scris de la institutiile emitente pt a proba in instanta lipsa acestora!
Vedeti raspunsurile pe care le-ati primit in acest topic
www.avocatnet.ro/forum/discu...