Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... PUZ
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

PUZ

Am cumpărat un teren intr-un complex rezidențial în care sunt construite 10 vile cu autorizație de construcție fără PUZ, eu a 11 a vila îmi cer sa fac PUZ. Este normal? Pe cine trebuie sa dau în judecata? Multumesc
Danielapuz, utilizator
Buna ziua,

Va rog ma poate ajuta cineva cu un raspuns ? Multumesc

Danielapuz a scris:

Am cumpărat un teren intr-un complex rezidențial în care sunt construite 10 vile cu autorizație de construcție fără PUZ, eu a 11 a vila îmi cer sa fac PUZ. Este normal? Pe cine trebuie sa dau în judecata? Multumesc