Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Pot da primaria Ciorogarla in judecata ?
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Pot da primaria Ciorogarla in judecata ?

Am cumpărat un teren intr-un complex rezidențial unde sunt construite 10 vile cu autorizație de construcție fără PUZ ( am intrat in posesia unui certificat de urbanism eliberat anul trecut pentru vila din fata mea) eu a 11 a vila îmi cer sa fac PUZ. Este normal? Pe cine trebuie sa dau în judecata? Multumesc
Trebuie sa dati in judecata Unitatea Administrativ Teritoriala - Primaria Ciorogarla