Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... faliment atragere raspundere administrator
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

faliment atragere raspundere administrator

cum se poate anula o sentinta in care a fost atrasa raspunderea materiala a administratorului ?
Daca sentinta a fost data cu incalcarea normelor de citare sau pronuntata de o instanta necompetenta
nu se poate rejudeca ?
puteti recomanda un avocat specializat in falimente ?
cu recurs