Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca incomplet
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca incomplet

buna ziua, detin contract de munca inregistrat la ITM, doar ca pe contract nu este trecuta adresa unde eu imi desfasor activitatea
exemplu FELUL MUNCII - RECEPTIONER HOTEL
activitatea se desfasoara la : PE TEREN LA SOLICITAREA
CLIENTULUI

Fac petitie si intreb ITM unde lucrez mai exact .
Raspunsul lor este : sSA NE TRANSMITETI DOCUMENTE/ INFORMATII.
Doar atit ati intrebat la ITM ?
am facut 4 petitii pana acum . am contract de munca receptioner hotel . am intrebat :
1 LA CE HOTEL LUCREZ ?
2 CE ADRESA ARE HOTELUL ?
3 CUM AU INREGISTRAT UN CONTRACT DE MUNCA INCOMPLET ?
Dvs nu stiti unde lucrati ?

Ce are incomplet contractul dvs de munca ?

Incepand cu 01.01.2011 nu se mai inregistreaza c.i.m. la ITM , ele se transmis prin intermediul REVISAL-ului.
eu stiu , dar noul angajator doreste sa fie trecut numele hotelului la care am lucrat pe contractul de munca anterior. pe revisal scrie societatea angajatoare nu numele hotelului,
exemplu : SC. CUCURIGU,
COR/ DENUMIRE - RECEPTIONER HOTEL
TIP CONTRACT / NORMA.
Iar pe contractul de munca la locul de munca scrie : pe teren la solicitarea clientului.
Este scris corect ..... doar la locul de munca trebuia mentionata denumirea ..