Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca incomplet
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca incomplet

buna ziua, detin contract de munca inregistrat la ITM, doar ca pe contract nu este trecuta adresa unde eu imi desfasor activitatea
exemplu FELUL MUNCII - RECEPTIONER HOTEL
activitatea se desfasoara la : PE TEREN LA SOLICITAREA
CLIENTULUI

Fac petitie si intreb ITM unde lucrez mai exact .
Raspunsul lor este : sSA NE TRANSMITETI DOCUMENTE/ INFORMATII.
super, ati inteles.
acum poate imi spuneti ce pot sa fac , retroactiv, ce se poate face ?
va multumesc anticipat .
Retroactiv cam greu ... mergeti la acel angajator si solicitati o adeverinta din care sa reiasa ca locul de munca al dvs a fost la Hotelul .....