Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie boala
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie boala

Am 37 ani si am epilepsie cu tulburari psihice. Am muncit dar dupa o perioada intampin probleme. Exista posibilitatea sa intru in pensie de boala? Daca da, care e procedura si cat e pensia. Multumesc.
Detalii pensie de invaliditate aici:

[ link extern ]
Cat va fi cuantumul pensiei nu va poate spune nimeni.