Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua! Pentru boală de epilepsie se poate da ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua! Pentru boală de epilepsie se poate da pensie de ...

Bună ziua!
Pentru boală de epilepsie se poate da pensie de boală ??
Aici sunt nominalizate cazurile cand se acorda pensie de invaliditate: [ link extern ]
Vedeti si aici: [ link extern ] /