Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Caut avocat! Urgent!
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Caut avocat! Urgent!

Caut un avocat de preferinta din Bacau sau Roman pentru a ma reprezenta la niste procese cu SRI, Ministerul sanatatii si guvern. Vreau sa ii dau in judecata sa le cer despagubiri. Am contactat mai multi dar nu mi-a raspuns nici unul. Daca este vreo unul dispus sa ma ajute macar pentru consiliere sa ma contacteze. Nu am bani acum dar sunt dispus sa platesc dupa ce castig procesul.
utilizator16eu, utilizator
Puteti accesa catalogul consultantilor de pe forum sau puteti adresa solicitare oficiala direct la baroul local de avocati
Cornel Vasile, Consilier juridic
Este clar de ce nu v-a contactat nimeni ..Succes.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Am accesat catalogul si nu mi-a raspuns nimeni. Am contactat pe site-ul baroului vreo 15 prin email si nu mi-a raspuns nici unul mentionez ca nu am pomenit nimic ca nu as avea bani sa ii platesc. De acum vroiam sa ii sun. Trebuie sa ma duc in alta localitate la barou dar m-au adus in situatia sa nu am bani nici sa trec strada si mai sunt si bolnav.
utilizator16eu, utilizator