avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 696 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... De unde pot obtine adeverinta venituri pentru periada ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

De unde pot obtine adeverinta venituri pentru periada lucrata la Icl Textia 1 anii 1983 - 1987?

De unde pot obti e o adeverinta de venit pe periada lucrata la I C L textila 1 anii 1983- 1987?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:49, 10 Septembrie 2018
ICL Texlita nu mai exista? A fost preluata de alta societate? In mod normal, acele venituri trebuiau sa figureze in cartea de munca.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Incercati la Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta salarizare Konstantyne Konstantyne Am lucrat intre anii 1983 si 1987 pe santierul constructorului centralei nucleare de la Cernavoda: intre 1983 si 1985 la TCI-CNE Cernavoda si intre 1985 si ... (vezi toată discuția)
Hristos a inviat. va rog sa ma ajutati.cum pot sa obtin o adeverinta ... oance virgil oance virgil hristos a inviat. va rog sa ma ajutati.cum pot sa obtin o adeverinta de grupa a 2 a de munca ,de la I TEXTILA AURORA BUC .MENTIONEZ CA SA DESFIINTAT este ... (vezi toată discuția)
Buna ziua , am lucrat inainte din octombrie 1988 pana in aprilie ... Chiurciu Marilena Chiurciu Marilena Buna ziua , am lucrat din octombrie 1988 pana in aprilie 1994 la fosta Intreprindere Poligrafica 13 decembrie 1918 , arhivele au fost preluate probabil de ... (vezi toată discuția)