Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... De unde pot obtine adeverinta venituri pentru periada ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

De unde pot obtine adeverinta venituri pentru periada lucrata la Icl Textia 1 anii 1983 - 1987?

De unde pot obti e o adeverinta de venit pe periada lucrata la I C L textila 1 anii 1983- 1987?
ICL Texlita nu mai exista? A fost preluata de alta societate? In mod normal, acele venituri trebuiau sa figureze in cartea de munca.
Incercati la Direcţia Arhivelor Naţionale ale Municipiului București
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro