Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Daca sunt afectat de catre banca a vanzari a unui ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Daca sunt afectat de catre banca a vanzari a unui apartament !

Buna ziua ,as vrea sa vand apartamentul unor tineri prin credit ipotecar care la randul lor depun si un avans bancii ,intrebarea este , il vand cu o suma de 50000 euro transfer bancar ,sunt cumva afectat de catre banca sa iau mai putin bani!! Va multumesc !
Fiecare Bancă percepe un comision de ridicare numerar între 0,50% și 1%.
Scădeți comisionul din cei 50.000 de EURO.
Fiecare parte își plătește comisioanele, cumpărătorul plătește notarul, daca nu exista alta înțelegere între părți.