Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Obtinere carte de munca/adeverinta IMGB
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Obtinere carte de munca/adeverinta IMGB

Buna seara,
O persoana a lucrat in perioada 1978-1987 la Intreprinderea de masini grele Bucuresti. Cum poate intra in posesia cartii de munca sau a unui act care sa-i dovedeasca activitatea?
Doresc sa o ajut pentru dosarul de pensionare.
Sa ia legatura cu societatea:
DOOSAN IMGB S.A.
Adresa: Sos. BERCENI nr.104, BUCUREŞTI , sect 4
[ link extern ]