Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... La ce vârstă mă pot pensiona?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

La ce vârstă mă pot pensiona?

Bună ziua!Vă rog să-mi spuneți la ce vârstă mă pot pensiona, Sunt născută pe 14-09-1968 și lucrez de la 17ani si 6luni având vechime de 26ani și 5luni în condiții deosebite și 5ani și 6luni în condiții speciale.Vă multumesc !
Limita de varsta la 54 ani si 6 luni.