avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 886 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Revenire CCC pe acelasi post
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Revenire CCC pe acelasi post

Buna ziua, la revenirea din CCC angajatorul este obligat sa ma repuna pe aceasi pozitie pe care eram inainte de a intra in CCC, sau ma poate repune pe orice pozitie doreste el?
Cel mai recent răspuns: robert19841209 , utilizator 15:01, 14 Septembrie 2018
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajustarea salariului la intoarcerea din ccc Iulia Nicoara Iulia Nicoara Buna seara, In februarie voi reveni din CCC, dupa 1 an si 9 lui. As dori sa stiu daca este normal sa primesc un salariu mai mare, ajustat cu toate maririle ... (vezi toată discuția)
Concediu de risc maternal Catalina Turneanu Catalina Turneanu Buna ziua, Va rog frumos sa-mi raspundeti la o intrebare. Sunt in CCC pana pe data de 8 iunie 2018. Dupa aceasta perioada doresc sa intru in concediu de risc ... (vezi toată discuția)
Risc maternal Crisstynna Crisstynna Buna ziua.momentan ma aflu in ccc (in data de 6 dec copilul va împlini 2 ani)...întrebarea mea este dacă sunt însărcinată iar cu al doilea copil pot ... (vezi toată discuția)