Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Revenire CCC pe acelasi post
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Revenire CCC pe acelasi post

Buna ziua, la revenirea din CCC angajatorul este obligat sa ma repuna pe aceasi pozitie pe care eram inainte de a intra in CCC, sau ma poate repune pe orice pozitie doreste el?
Multumesc