Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Voluntariat
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Voluntariat

Buna ziua,sunt persoana fizica pot presta servicii de administrare bloc fara a fi remunerat?adica voluntar
Multumesc
Nu puteti face asa ceva ...voluntariatul se poate efectua in urmatoarele domenii : arta si cultura, sportul si recreerea, educatia si cercetarea, protectia mediului, sanatatea, asistenta sociala, religia, activismul civic, drepturile omului, ajutorul umanitar si/sau filantropic, dezvoltarea comunitara, dezvoltarea sociala
Multumesc pentru raspuns