Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Credit neplatit la banca vechi de 8ani
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Credit neplatit la banca vechi de 8ani

Cum se formuleaza o contestatie la exevutare silita pentru un credit vechi de 8 ani.unde se depune si ce alte documente sauproceduri trebuiesc efectuate? Si cum se poate opri o poprire pe cont.
Angajandu-va un avocat pt a redacta contestatia(macar)si pt a studia documentele dvs.Sunt proceduri care tb facute de cineva din doeniu nu se poate rezolva cu ,,modele'' copiate de pe net si 2-3 intrebari pe un forum.Aveti de suportat si costuri taxe de timbru,cautiune pt suspendarea executarii silite etc,
Mergeti cu inscrisurile la avocat, sa va redacteze contestatia in functie de contextul faptic.
Redutele nu se construiesc abstract, ci în funcție de fiecare speță.
Lasati-mi o adresa de mail si va ajut eu
Multumesc

Avocat Tabrea Alexandru a scris:

Mergeti cu inscrisurile la avocat, sa va redacteze contestatia in functie de contextul faptic.
Redutele nu se construiesc abstract, ci în funcție de fiecare speță.

Multumesc

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Angajandu-va un avocat pt a redacta contestatia(macar)si pt a studia documentele dvs.Sunt proceduri care tb facute de cineva din doeniu nu se poate rezolva cu ,,modele'' copiate de pe net si 2-3 intrebari pe un forum.Aveti de suportat si costuri taxe de timbru,cautiune pt suspendarea executarii silite etc,