Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie alimentara copil
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie alimentara copil

In cazul in care tatal obligat la divort sa plateasca pensie alimentara pentru copil nu vrea sa plateasca, ce masuri se pot lua?
Tatal este PFA, cu certificat de handicap, singurul bun proprietate personala este cota parte din apartamentul care inca nu a fost supus partajului.
stefi15, utilizator