avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 927 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Declaratie luare in spatiu
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Declaratie luare in spatiu

Buna dimineata! As dori sa intreb daca acea declaratie se face la politie sau notariat?? Am nevoie de ea la facultate,eu locuiesc impreuna cu bunicii mei,si mi.au spus ca trebuie sa aduc o declaratie a bunicilor ca locuiesc la ei. Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Intoarcere copil minor din germania cu bunica muzica64 muzica64 am un nepotel plecat in Germania cu mama lui si bunica paterna si as dori sa-mi spuneti daca se poate intoarce in tara doar cu bunica(eventual fara procura), ... (vezi toată discuția)
Ci fara prezenta proprietarului georgiana1705 georgiana1705 Locuiesc de 6 ani in casa unei rude , care refuza sa ma insoteasca la politie pentru eliberarea cartii de identitate . Nu ma intrebati motivul - este in varsta ... (vezi toată discuția)
Evacuare sotului turbulent roxanadumitru roxanadumitru as dori sa stiu, daca se poate si in ce masura ar avea castig de cauza problema ce urmeaza a fi expusa. tatal meu este un om extrem de turbulent, ne-a facut ... (vezi toată discuția)