Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divorț si ordin de protectie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divorț si ordin de protectie

Buna ptr sora mea sta in sibiu si are nevoie de un avocat ptr divorț si are 3copii au neînțelegeri de ceva timp si sa hotărât ptr divorț dar nu are o situație financiară f buna dak se poate sa gasim un avocat in sibiu . ptr contact astept raspuns aici, si mai multe detalii . o zi frumoasa
Alegeti din Tabloul avocatilor, Baroul
Sibiu.