avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 805 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divorț si ordin de protectie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divorț si ordin de protectie

Buna ptr sora mea sta in sibiu si are nevoie de un avocat ptr divorț si are 3copii au neînțelegeri de ceva timp si sa hotărât ptr divorț dar nu are o situație financiară f buna dak se poate sa gasim un avocat in sibiu . ptr contact astept raspuns aici, si mai multe detalii . o zi frumoasa
Cel mai recent răspuns: Avocat Tabrea Alexandru , Avocat 12:43, 23 Septembrie 2018
Alegeti din Tabloul avocatilor, Baroul
Sibiu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obtinerea duplicatului hotararii judecatoresti de divort iulianaschiopunedea iulianaschiopunedea Buna seara Momentan ma aflu in Spania, nu am posibilitatea sa ma deplasez in Romania sa mi obtin duplicatul hotararii de divort de la Judecatoria din ... (vezi toată discuția)
Avocat Goshinenee Goshinenee Un avocat pentru partaj găsesc? (vezi toată discuția)
Divort andrajurubita9@gmail.com andrajurubita9@gmail.com Buna ziua! Ati putea sa mi spune ti va rog dak as divorta de sotul meu care este un om alcoolic,ar avea sanse in fata instantei k copilul nostru de 1 an si 10 ... (vezi toată discuția)