Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Punct de lucru birou IT
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Punct de lucru birou IT

Buna ziua,

Am SRL si lucrez in domeniul IT, recent am inchiriat un spatiu ca sa nu mai lucrez de acasa. Toate activiatile pe care le fac se desfasoara online, iar chiria pentru acest spatiu platesc din banii din SRL.

Intrebarea ar fii: trebuie sa declar acest spatiu ca si punct de lucru?

Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~