avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 428 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie crestere copil

Bună ziua,
Mi-am dat demisia și am aflat ca sunt însărcinată, dacă nu reușesc sa ma angajez pana nasc pot depune actele pentru a primi indemnizatie pt creștere copil? Țin sa menționez ca am aproape 10 ani lucrări neîntrerupt înainte de demisie

Alte discuții în legătură

Indemnizatie naștere copil Monica811 Monica811 Bună ziua, As dori sa știu dacă pot primi indemnizația de crestere copil dacă am muncit in Romania mai bine de 10 ani mi-am dat demisia în ... (vezi toată discuția)
Concediu prenatal pfa ramonika1122 ramonika1122 Buna ziua! am un pfa de mai multi ani, am platit la casa de sanatate 0,85% pt concedii si sunt insarcinata in 7 luni. As vrea sa intru in concediu prenatal ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere cristina_adriana cristina_adriana buna, sunt insarcinata in 6 luni si mai am o fetita de 1 an si 5 luni, momentan bemeficiez de indemnizatie de crestere de 600 ron si as vrea sa stiu la cata ... (vezi toată discuția)