Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Grupa de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Grupa de munca

Buna ziua! Lucrez pt. o firma care transporta marfuri periculoase( motorina, benzina) din anul 2000 pana in prezent 2018.Incadrarea mea este sofer autocamion, nu sofer autocisterna,doresc sa stiu in ce grupa de munca ma incadrez,si cum pot sa mi cer drepturile? Unde,cui?Nu am primit si nu primesc nici un fel de grupa! Rog din suflet un raspuns cat mai detaliat! Multumesc!
@ Interventie moderator.

Nu mai deschideti mai multe topicuri legate de problema dvs. . Daca aveti nelamuriri continuati discutia in topicul initial deschis. Aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Cornel Vasile, Consilier juridic