Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONTRACT DE MUNCA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONTRACT DE MUNCA

Va rog, cum este corect sa se elibereze o adeverinta de spor de tura in procent 15% pentru perioada lucrata multumesc.( anii 1995 - 2018) ? a lucrat ture de noapte pe post de infirmiera
conform legii nr.10/1972 - Codul muncii Art. 114, alin 2
Vedeti modelul prevazut de HG 257/2011, Anexa nr.16
[ link extern ]