Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Legalitate site de filme online
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Legalitate site de filme online

Salut, o intrebare scurta: daca site-urile de filme si seriale online sunt ilegale, atunci cum de exista in abundenta si mai populare decat multe dintre cele legale? Iar daca sunt legale, atunci ce le face astfel? Faptul ca filmele in sine nu se afla pe serverele lor?
Nu sunt legale, dar prinde orbu' scoate-i ochii.