Forum Discuţii juridice Executare silită Credit executat de executor
Discuție deschisă în Executare silită

Credit executat de executor

Bună ziua am doua credite de la CAR BISTRIȚA IFN nu am plătit vreo trei luni contractele le am din 19.03.2012 și am amprumutat 7000 lei și 7600 lei dar valoarea totala plătibil fiind de 1019 și 9027 acest CAR mi-a făcut executare pe contul bancar al meu a soțului și a celor trei giranți care ai avem an contractul de amprumut. Ce pot face an acest sens sa ridice pornirea girantilor. Multumesc
Buna ziua! Cand ati primit actele de executare? Daca mai sunteti in termenul de 15 zile se poate formula o contestatie la executare sau/si o actiune in clauze abuzive daca este cazul.