Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silită
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silită

Bună ziua am doua credite de la CAR BISTRIȚA IFN nu am plătit vreo trei luni contractele le am din 19.03.2012 și am amprumutat 7000 lei și 7600 lei dar valoarea totala a fost de 10919 lei și 9027 de lei am fost executata din data de 21.09.2018 ce pot face an acest sens sa se ridice popririle girantilor care sunt an contractul de amprumut. Multumesc
Pai, daca ati fost executata si debitul s-a stins, urmeaza sa se ridice si popririle girantilor. Faceti o cerere in acest sens.