avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1775 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silită
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silită

Bună ziua am doua credite de la CAR BISTRIȚA IFN nu am plătit vreo trei luni contractele le am din 19.03.2012 și am amprumutat 7000 lei și 7600 lei dar valoarea totala a fost de 10919 lei și 9027 de lei am fost executata din data de 21.09.2018 ce pot face an acest sens sa se ridice popririle girantilor care sunt an contractul de amprumut. Multumesc
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 23:01, 5 Octombrie 2018
Pai, daca ati fost executata si debitul s-a stins, urmeaza sa se ridice si popririle girantilor. Faceti o cerere in acest sens.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Credit executat de executor Florentina00 Florentina00 Bună ziua am doua credite de la CAR BISTRIȚA IFN nu am plătit vreo trei luni contractele le am din 19.03.2012 și am amprumutat 7000 lei și 7600 lei dar ... (vezi toată discuția)
Nelamuriri titlu executoriu leusan leusan daca un contract IFN ,pentru care s-a executat silit debitorul pentru,, rate restante ,penalitati si capital ramas de rambursat la contractul cu nr xxxxx\\" , ... (vezi toată discuția)
Executare silita credit FENINA FENINA Pentru un credit contractat la un CAR IFN, neplătit la timp s-a dat dosarul la executor, obligați să plateasca sunt titularul contractului și ... (vezi toată discuția)