Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Miros urat de la porcii vecinului
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Miros urat de la porcii vecinului

Buna ziua,

Va rog sa imi spuneti ce pasi trebuie sa urmam pentru a ii determina pe vecinii care cresc porci sa curete mai bine, sau sa nu mai creasca deloc, pentru ca la noi in curte aproape nu se poate sta din cauza mirosului. Am vorbit deja cu ei despre asta, dar singurul lucru pe care l.au spus este sa ne facem gard mai inalt...
Cui trebuie sa ne adresam si ce anume trebuie sa ne asteptam sa se intample.

Multumesc foarte mult!
Puteti sesiza Direcţia de Sănătate Publică sau Agentia pentru Protectia Mediului.
Multumesc foarte mult! Asa voi face!
Miros urat de la porcii vecinului