Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Gradinita
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Gradinita

Cui trebuie sa ne adresam si cum ne adresam in urmatoarea speta: am copilul de 3 ani la gradinita grupa mica. Ca si parinti care avem copii inscrisi la gradinita intampinam urmatoarea problema: in 2 zile din luna se incaseaza facturile pentru apa-canal in cantina gradinitei. In timpul micului dejun si pranzului cand copilasi nostri de la program prelungit servesc masa, locuitorii comunei se inghesuiesc sa isi achite facturile, in aceasi incapere. Ca si parinti nu suntem de acord cum se desfasoara micul dejun respectiv pranzul. Ce ne recomandati sa facem?
cândea_sorina, utilizator
Buna seara,
Incercati la inspectoratul scolar judetean.
Semnaturi din partea parintilor ar fi!
cândea_sorina, utilizator
Primaria nu poate face nimic in acest sens? Am inteles ca de la primarie s-a dat aceasta locatie? In lipsa de alt spatiu!
cândea_sorina, utilizator

Primaria nu poate face nimic in acest sens? Am inteles ca de la primarie s-a dat aceasta locatie? In lipsa de alt spatiu!
Av. Gabriel Klein Kiritescu a scris:

Buna seara,
Incercati la inspectoratul scolar judetean.

Primaria nu poate face nimic in acest sens? Am inteles ca de la primarie s-a dat aceasta locatie? In lipsa de alt spatiu!
Av. Gabriel Klein Kiritescu a scris:

Buna seara,
Incercati la inspectoratul scolar judetean.