Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Mă pot pensiona pe caz de boală?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Mă pot pensiona pe caz de boală?

Sunt bolnava de diabet insulina dependent am hepatita cronica cu virus c vreau sa știu dacă mă pot pensiona pe caz de boală
Trebuie sa depuneti dosar medical la comisia de expertiza medicala din cadrul CJP, singura in masura sa emita o decizie in baza careia sa beneficiati de pensie de boala.