Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Radiere
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Radiere

Daca am radiat o inteprindere individuala la Registrul Comertului mai am posibilitatea de a reveni asupra deciziei?
Nu. Puteti sa va infiitati iar o intreprindere individuala la Registrul Comertului.
Mulțumesc frumos