Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Programul Investete in tine
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Programul Investete in tine

In cazul in care vreau sa accesez creditul pentru o operatie chirurgicala ce acte ar trebui sa duc la banca? Sau cum trebuie sa procedez?
Programul poate fi accesat și de persoane cu vârsta cuprinsă între 26 și 55 de ani, dacă acestea sunt cuprinse în sistemul de învățământ sau efectuează cursuri de reconversie și/sau specializare profesională.