Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... As dori cateva detalii
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

As dori cateva detalii

Buna ziua. Sunt insarcinata iar sotul meu se afla in penitenciar , as dori sa stiu daca i se diminueaza din pedeapsa avand in vedere ca urmeaza sa nasc
Bebehxhhxbgssn, utilizator
Nu are nii o legătură condamnarea penală cu calitatea de tată.