avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 807 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Talon retinut
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Talon retinut

Unde anunge talonul masini retinut in italia mentionez ca a fost trims la consulat dar de acolo nu mai stiu unde va fi trimis si de unde il pot ridica, va multumesc
Cel mai recent răspuns: Prata , utilizator 19:25, 22 Octombrie 2018
Va fi trimis la IGPR si apoi la emitent, cine a eliberat talonul. Cat va dura, Dumnezeu stie!
Multumesc mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat inmatriculare retinut trimis de ipj la ambasada uuurgenta capucino capucino Buna. Folosesc un autoturisminmatriculat in Franta a unei cunostinte. Mi s-a retinut talon de catre IPJ, sens in care am contestat in martie procesul verbal. ... (vezi toată discuția)
Recuperare permis stefancristina stefancristina sall..am avut o masina pe bulgaria care cand am cumparat-o nu mi.am dat seama ca nu era in regula...nu avea asigurare si in talon era alta culoare si intr.un ... (vezi toată discuția)
Permis de conducere suspendat in italia emilromania emilromania Am si eu o foarte mare rugaminte si anume: In 2009 fiind rezident in Italia am ramas fara permis (suspendat) pentru o perioada de 1 an (motivul a fost doua ... (vezi toată discuția)