Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Talon retinut
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Talon retinut

Unde anunge talonul masini retinut in italia mentionez ca a fost trims la consulat dar de acolo nu mai stiu unde va fi trimis si de unde il pot ridica, va multumesc
Va fi trimis la IGPR si apoi la emitent, cine a eliberat talonul. Cat va dura, Dumnezeu stie!
Multumesc mult