Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cum obtin o procura
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cum obtin o procura

mama este bolnava cu o dementa severa ,nu se poate deplasa avand semiparalizie pe partea stanga,,,, as dori aceasta procura in vederea ridicari unor acte de la casa de pensii cum ar fi in primul rand un cupon de pensie si duplicat dupa decizia de pensie
monica44, utilizator
nu exista posibilitatea procurii
Buna seara! Trebuie instituita tutela.