Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate calculatoare
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

calculatoare

Daca cineva cunoaste datele mele personale inclusiv adresa mail si telefon,poate face de pe calculatorul lui un cont la un site in numele meu,iar eu sa primesc zilnic pe mail notificari de la site-ul respectiv?
kun.ovidiu, utilizator
La fb. aveti un serviciu de securitate unde, printre altele, puteti vedea si cine si unde s-a conectat, dispozitivul si zona, Mergeti la cine ce stie, e de incredere si va poate ajuta...
Daca e un cont fals se poate si raporta asta...
Ce inseamna fb.?
Prescurtarea* la facebook...
Mergeti cu telefonul sau cu ce va conectati pe Facebook( tableta, laptop...), la un fiu, nepot, copil al unui vecin... si povestiti asta, cred ca va poate ajuta cu schimbarea parolei la facebook si deconectarea dupa dispozitivele neautorizate ( ce au fost/sunt folosite la intrarea si furtul de date dupa facebook...)