Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... masa credala
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

masa credala

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati in urmatoarea speta:
Societatea comerciala a facut cerere de admitere la masa credala.
In data de 17 octombrie 2018 a fost termenul prima Adunare a Creditorilor. Cand am sunat la administratorul judiciar provizoriu pentru a ma interesa daca am fost sau nu acceptati la masa credala, mi s-a spus ca ei nu mai au aceasta calitate si nici nu-mi pot da mai multe date.
Intrebarea este: cum pot afla daca am fost sau nu admisi la masa credala?
Multumesc de ajutor!
Dacă nu apare pe
portal informația, uitați-vă în BPI.
Mai puteti merge la instanta de judecata sa vedeti in dosar, la arhiva, tabelul de creante.

Sper sa va fie de folos informatiile.