Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie

sant angajata cu o ora din februarie 16 cu contract de munca acuma sant insarcinata si ar trebui sa asc prin martie 2019 eu beneficiez de indemnizatie? va multumesc
dutcaandrea, utilizator