Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ce se mai poate face?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ce se mai poate face?

Ma judec cu firma la care am lucrat.Am facut expertiza contabilă. Eu am depus ca probe , de prezență si programul de lucru, Procese verbale de predare -primire a postului.Expertul a spus că acele Procese verbale nu sunt acte viabile si nu poate face expertiza dupa ele.Expertiza sa facut dupa actele depuse de SC.care nu corespund realități.Eu lucram de noapte si ore suplimentare iar in Foile de pontaj depuse de SC nu se gasesc acele ore de noapte si suplimentare.In schimb sau găsit f.multe CFP pe care eu nu le-am cerut.SC nu a putut face dovada acelor CFP.
El40la, utilizator
Procese verbale de predare - primire a postului cuprind si ora cand s-a predat/primit postul ?
Da, contin ora.
Ar trebui sa le ia in considerare ... dupa depunerea raportului de expertiza formulati obiectiuni la acesta.
Multumesc!