Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratii catre anaf vis a vis de noile case fiscale
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratii catre anaf vis a vis de noile case fiscale

Care sunt declaratiile fiscale ce vor trebui depuse la anaf aferente veniturilor incasate cu noile case de marcat? Se depun on-line?
george-neagu, moderator
Despre casa de marcat si declaratii puteti citi si aici [ link extern ]