Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare imobil, amenzi în debit
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare imobil, amenzi în debit

Buna ziua, mama mea doreste sa vanda o garsoniera ( propietate personala) , eu am adresa din buletin acolo, insa nu mai locuiesc de cativa ani in aceea garsoniera dar la ultima verificare la taxe si impozite imi apare ca am cateva amenzi neplatite ( rutiere) as dori sa stiu daca aceste amenzi se includ in impozitul garsonierei si daca vor trebui platite ca sa poata vanda garsoniera.
da este nevoie sa fie achitate deoarece nu vi se elibereaza certificatul fiscal;
puteti merge sa intrebati la oricare sectie de plata a impozitelor!
Multumesc