Forum Discuţii juridice Executare silită Impozit forfetar
Discuție deschisă în Executare silită

Impozit forfetar

Daca pentru anii 2009 si 2010 s-a calculat impozitul forfetar obligatoriu la acea data se mai poate obliga administratorul firmei la plata acesteia ? Firma nu mai are activitate din 2010 , iar notificarea cu datoria a primit-o administratorul in luna august 2018.
Probabil ca s-au mai emis si alte notificari intre timp, din 2009 si pana in 2018, si probabil ca exista un dosar vechi pe rol care nu s-a prescris. Incercati o contestatie (insa, fara prea mari sanse).