Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cerere neinscrisa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cerere neinscrisa

In urma depunerii la serviciu a unei cereri de demisie cu preaviz am depus si o cerere ptr. a efectua în cursul preavizului și concediul de odihna aferent acestui an sau sa m-îmi se dea drepturile bănești la sf. contractului.Aceasta cerere refuza sa mi-o înregistreze Este corect? Menționez ca angajatorul nu a mai plătit salariile personalului. care a plecat din firma. și de aceea as vrea sa am la mana acest act.Vă mulțumesc anticipat!
Nu este corect .... trimiteti cererea prin posta cu confirmare de primire.