Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asistent personal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asistent personal

Buna ziua as dori sa stiu si eu cum pot proceda ca din indemnizatie de insotitor sa devin salariat asistent personal ca au spus ca nu au fonduri la D.G.A.S.P pentru angajari si am depus o cerere de un an de zile .Astept raspuns.Multumesc anticipat
Prin incheierea unui c.,i.m. cu Primaria , dar daca sustin ca nu au fonduri va fi greu de incheiat un astfel de c.i.m.
Multumesc mult pentru ajutor.Va doresc o zi buna