Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Decizie de impunere 2017
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Decizie de impunere 2017

Buna ziua ,
Termenul pana la care Anaf trebuia sa trimita deciziile de impunere pe anul 2017 a fost 30 Oct.Cu toate astea eu nu am primit decizia.Mai este cineva in situatia asta?
Stati linistita ca nu sunteti singura. Si pana vor ajunge la domiciliu mai este caci termenul era doar dea le procesa ei, nu dea le primi casa cei interesati.