Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cotizatie cas
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cotizatie cas

in cartea de munca figureaza angajat , la casa de pensie cotizatia perioadei lipseste ,nu a fost platita o perioada de 1 an si 2 luni . fostul angajator poate plati cotizatia aferenta perioadei , respectiv anii ( 2009-2010 )
Fostul angajator poate plati contributia si depune declaratiile lunare de C.A.S. aferente perioadei respective.